Jesteśmy także na:
 68 387 24 46  503 083 008  68 458 24 34

Stomatologia

Stomatologia to jedna z priorytetowych specjalności naszego centrum. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i rodzinnej opieki stomatologicznej oferując komfortowe warunki leczenia bez bólu i stresu. Reprezentujemy wysoki standard usług zapewniając pacjentom diagnostykę i leczenie na wysokim europejskim poziomie, przy zastosowaniu najlepszej aparatury, materiałów oraz nowoczesnych metod leczenia. W pełni skomputeryzowane gabinety wyposażone sa w nowoczesny sprzęt, systemy radiografii cyfrowej.(DIXI3, Diagora).

Nasza kadra to zarówno dentyści z długoletnim stażem jak i młodzi lekarze starannie dobierani po odbyciu stażu zawodowego w naszej placówce. Najczęściej są to absolwenci Akademii Medycznych którzy odbywali u nas praktyki wakacyjne. Wszystkie higienistki stomatologiczne są absolwentkami Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze z którym współpracujemy od lat. Przyszłe higienistki odbywaja u nas praktyki zawodowe.

Chętnie dzielimy sie swoim doświadczeniem przyjmując na praktyki wakacyjne studentów stomatologii. Absolwentów stomatologii przyjmujemy na staże zawodowe. Stale doskonalimy nasza wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach zawodowych.

Pracujemy głównie na materiałach Japonskiej firmy "GC", Micerium, 3i oraz Kulzer. Chcąc zapewnić wysoką jakość usług protetycznych współpracujemy z Labolatoriami protetycznymi na terenie całego kraju.

Na życzenie pacjenta przed wykonaniem zabiegu uzgadniany jest jego koszt lub sporządzany jest szczegółowy kosztorys.

Dbając o wygodę naszych pacjentów zapewniamy możliwość regulowania należności za pomocą kart płatniczych.

Wystawiamy faktury Vat.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00.


Facebook Page Plugin

Laboratoria analityczne


Punkt pobrań czynny

od poniedziałku do piątku od 7.00-12.00

Wyniki badań przesyłamy drogą elektroniczną jeszcze tego samego dnia !!!

ZAPRASZAMY!!!!

Czytaj dalej...

Medycyna Ogólna


Specjalizacje

Naszym priorytetowymi działalnościami jest stomatologia i ginekologia. Pacjenci naszego centrum mają również do dyspozycji specjalistów z wielu dziedzin medycyny ogólnej.

Czytaj dalej...

Laboratoria Analityczne

Współpracujemy z Laboratoriami Medycznymi "Synevo" oraz "Alab", punkt pobrań czynny od pon. do piątku w godz. 7.00-12.00.

Czytaj dalej...

Usługi

W trosce o naszych pacjentów wszystkie usługi staramy się wykonywać na wysokim poziomie przy użyciu najnowszego sprzętu diagnostycznego.

Czytaj dalej...

Sklep Allmed

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów prowadzimy dystrybucję profesjonalnych środków do profilaktyki stomatologicznej które trudno kupić w marketach i aptekach.

Czytaj dalej...

Personel Allmed

Nasza praca to nasza pasja! Każdy nasz pracownik to najlepszy w swojej dziedzinie specjalista. Jesteśmy dla was, poznaj nas jeszcze lepiej!

Czytaj dalej...

Kariera w Allmed

Praca i kariera w Allmed. Duże możliwości rozwoju, jasne ścieżki kariery. Wybierz mądrze, stań się częścią naszego wspaniałego zespołu. Dołącz do nas!

Czytaj dalej...