Pragniemy zaprezentować Państwu Allmed Centrum Medyczne, które powstało na bazie naszych wieloletnich doświadczeń.

Działalność medyczną prowadzimy od 1989r. Od 2003r. mieścimy się w nowym , dostosowanym do norm unijnych, klimatyzowanym obiekcie, który przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych.

Naszym priorytetowymi działalnościami jest stomatologia i ginekologia. Pacjenci naszego centrum mają również do dyspozycji specjalistów z następujących dziedzin: chirurgia naczyniowa, choroby wewnętrzne, diabetologia, dietetyka, endokrynologia, geriatria, kardiologia, medycyna estetyczna, neurochirurgia, psychiatria, reumatologia, urologia.

Od wielu lat współpracujemy z Medycznym Studium Zawodowym w Zielonej Górze, uczestnicząc w kształceniu personelu medycznego, który odbywa u nas praktyki zawodowe.
Dokładamy wszelkich starań, aby wybór najlepszych metod, wysoki standard wyposażenia oraz kompetencje personelu medycznego były gwarancją leczenia na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia ?

  • Działamy na rynku medycznym już 25 lat.
  • Chcąc zapewnić wysoką jakość usług rokrocznie bierzemy udział w targach tematycznych w kraju i za granicą.
  • Cały czas się szkolimy. Kilka razy w roku bierzemy udział w szkoleniach zawodowych prowadzonych przez czołowych wykładowców na świecie.
  • Oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny sprzęt ,w pełni skomputeryzowane gabinety,cyfrowe systemy diagnostyki Rtg ,USG 4D.
  • Dbając o precyzję wykonywanych zabiegów, pracujemy w lupach zabiegowych.
  • Pacjenci posiadający dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne w: Polmed SA, Scan Multimedia, Signal Iduna, PZU, Medicover przyjmowani są u nas bezpłatnie.

Jeśli masz wątpliwości jaką metode leczenia wybrać, co zastosować, chętnie doradzimy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

U nas możesz płacić kartą visa_male